Meno

Priezvisko

E-mail

Telefón

Captcha obrázok
Súhlasím so zasielaním marketingových informácií, vrátane reklamy, elektronickou poštou, alebo prostredníctvom sms, aby mi neunikla žiadna novinka.
*Byt nie je možné rezervovať prostredníctvom online formuláru.
Byt je rezervovaný až momentom podpísania rezervačnej zmluvy.

Počet izieb

2 IZBOVÉ BYTY
3 IZBOVÉ BYTY
4 IZBOVÉ BYTY
5 IZBOVÉ BYTY
6 IZBOVÉ BYTY

Podlažie


ELITE BATH+KITCHEN je nový jedinečný koncept kúpeľňového a kuchynského štúdia pre tých najnáročnejších. Pre tých, ktorí sa neuspokoja s bežným štandardom vo vybavení a majú vysoké nároky najmä na estetiku a dizajn. Štúdio poskytuje prvotriedne a profesionálne služby kompletného zariadenia vašej kúpeľne a kuchyne snov vrátane montáže v spolupráci s overenými partnermi. Výrobcovia kuchynského a kúpeľňového vybavenia, ktorých tovar nájdete v ELITE BATH+KITCHEN, patria k špičkám v odbore.

Kontaktné údaje:
Alexandra Meszárosová
0910 754 303
alex@elitebathkitchen.sk

Zuzana Fašungová
0911 170 718
zuzana@elitebathkitchen.sk

Webová stránka: www.elitebathkitchen.sk

Adresa:
Zuckermandel, blok A
Dvořákovo nábrežie
Bratislava, 811 02Je rodinná firma, ktorá je na českom trhu už od roku 1990, a od roku 2008 pôsobí aj na slovenskom trhu. Aby mohli váš interiér navrhnúť presne podľa Vašich osobných predstáv, využívajú know-how svojich architektov a dizajnérov, zručnosť a um svojich servisných pracovníkov a silu najkvalitnejších svetových značiek, ktoré zastupujú. Ich servisný tím dokáže nielen všetko nainštalovať, ale aj poskytnúť záručný a pozáručný servis.

Kontaktné údaje:
Aneta Vazačová
0911 799 545
info@stopka-sk.sk

Web: www.stopka.cz/sk/

Adresa:
Showroom Bratislava
Dvořákovo nábrežie 4
812 02 Staré MestoEkoma pôsobí na trhu s nábytkom od roku 1995. Postupne sa vyformovali na spoločnosť, ktorá zabezpečuje komplexné riešenie interiérov ako sú rodinné domy a bytové interiéry, kancelárske priestory, hotely, reštaurácie, kongresové sály až po rôzne rezidenčné projekty. Ponúka zvýhodnené ceny za návrh interiéru a tiež zvýhodnené možnosti nákupu interiérového zariadenia, cenovo dostupný certifikovaný nábytok a samozrejme záručný a pozáručný servis.

Kontaktné údaje:
Ing. Zdenka Kuráková
0905 433 051
kurakova@ekoma.sk

Webová stránka: www.ekoma.sk

Adresa:
EKOMA-design, a.s.
SHOWROOM NEW LIVING CENTER
Rožňavská 5303/4
821 04 BratislavaSpoločnosť HOSU, s.r.o. realizuje komplexné interiérové riešenia, ktorých základom je skúsenosť a rozmanitosť. Tradícia tejto spoločnosti siaha až do roku 1990 a rozmanitosť ponúka portfólio značiek, s ktorými spolupracujú. Spojenie dlhoročnej praxe, rôznorodosti a kreativity je základom balíka služieb, v ktorom ponúkajú:

  • - ucelený dizajnový návrh interiéru na mieru
  • - odbornosť v každej fáze prípravy projektu a udržateľnú kvalitu za výhodnú cenu
  • - starostlivosť o klienta v podobe vynášky, odbalenia a montáže nábytku
  • - značky, ktoré Vám ponúkajú: Vitra, Arper, Noti, Moooi, Magis

Cieľom ich práce je funkčný, dizajnový a komfortný priestor pre Váš domov. Váš interiér na kľúč.

Kontaktné údaje:
skypark@hosu.sk

Web: www.hosu.sk

Adresa:
HOSU, s.r.o.
Kopčianska 82/F
851 01 BratislavaKomplexný svetelný dizajn a riešenia vždy šité na mieru. To je základ bohatého zoznamu služieb THE LIGHT. Ten okrem odborného dizajnového návrhu obsahuje aj pomoc s riadením osvetlenia, či zvýhodnený balík svietidiel s montážou.
O ich spoľahlivosti svedčí aj zoznam značiek, ktoré zastupujú: Xal, Moooi, Wever & Ducré, Terzani, Wastberg, Belux a iné.

Kontaktné údaje:
info@thelight.sk

Web: www.thelight.sk

Adresa:
The Light, s.r.o.
Kopčianska 82/F
851 01 BratislavaHey.Mate pomáha lepšie a bezpečne využívať osobné informačné technológie. Hey.Mate je privátny „digitálny concierge“, teda profesionálny sprievodca a IT strážca v dnešnom často komplikovanom digitálnom svete. Ak potrebujete urobiť poriadok v digitálnych technológiách, vyriešiť krízové situácie spojené s technológiami alebo ušetriť čas aj peniaze, ktoré by ste minuli za neefektívne riešenia, bude táto pomoc pre Vás prínosom. V ponuke je nastavenie osobných a digitálnych zariadení, digitálna archivácia dát, ktoré máte kedykoľvek k dispozícii, služby osobného IT asistenta a zaistenie digitálnej bezpečnosti. Tieto služby sú určené pre každého kto chce zažívať technológie iba z tej krajšej stránky – ako nástroje, ktoré život spríjemňujú nie komplikujú.

Kontaktné údaje:
0907 914 480
heymate@heymate.sk

Web: www.heymate.sk

Adresa:
Ivánska cesta 15
821 04 BratislavaUmelecký ateliér Achilleas Glass Art & Design ponúka interiérové doplnky v unikátnom prevedení. Jeho jedinečné diela v interiéroch a exteriéroch, ktoré sú vytvárané na Slovensku, harmonicky dotvárajú atmosféru luxusu doma a vo svete. Sklenené plastiky, ocenenia a trofeje z jeho ateliéru sú súčasťou významných spoločenských a športových podujatí. Achilleovým cieľom je pokrok a dizajn bez hraníc, a to v každej podobe, ktorú mu sklo umožní.

Kontaktné údaje:
0948 849 477
atelier@achilleas.glass

Web: www.achilleas.glass

Adresa:
Achilleas glass art & design
Jeséniova 53
821 02 Bratislava