Projekt realizuje Alto Real Estate

Vitajte v projekte SKY PARK

SKY PARK 4. veža

Skolaudovane

Výstavba štvrtej rezidenčnej veže sa začala na jar 2021 a jej dokončenie je naplánované na prvú polovicu roka 2025. Prvé tri rezidenčné veže obohatí o ďalších 31 poschodí, na ktorých sa bude nachádzať 260 bytov.

SKY PARK 4.veža je podobne ako predchádzajúce veže navrhnutá svetoznámym architektonickým štúdiom Zaha Hadid Architects.

Viac o projekte

Obchodné priestory

SKY PARK má vynikajúcu občiansku vybavenosť vrátane reštaurácií, obchodov, kaviarní, lekární, kozmetických salónov či umeleckej galérie.

Viac ako 40 000 štvorcových metrov parkovej zelene obklopujúcej SKY PARK je navrhnutých tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu a zároveň príjemné na pohľad. SKY PARK je tak ideálnym miestom na obchodné stretnutie, ale aj na trávenie voľného času s priateľmi.

Viac o projekte

Jurkovičova Tepláreň

Túto historicky významnú budovu bývalej teplárne navrhol Dušan Jurkovič, otec modernej architektúry na Slovensku.

Tepláreň získala v roku 2008 štatút národnej kultúrnej pamiatky a dnes po kompletnej rekonštrukcii slúži ako galéria, reštaurácia, coworkingový priestor a aj ako sídlo spoločnosti Alto Real Estate.

Viac o projekte

SKY PARK Offices

Tieto jedinečné, technológiami nabité kancelárske priestory s rozlohou viac ako 31 000 štvorcových metrov navrhli Vietzke & Borstelmann Architects podľa zásad udržateľnosti. Budova má zlatý certifikát udržateľnosti LEED.

Rozloženie kancelárií umožňuje kreatívne prispôsobenie priestorov, vďaka ktorému jeden z našich nájomcov získal ocenenie Kancelária roka.

Viac o projekte

SKY PARK Tower

SKY PARK Tower bude s výškou takmer 120 metrov a jedinečným vzhľadom jednou z najnovších dominánt Bratislavy a korunou projektu SKY PARK. Táto ikonická budova bude posledným projektom Zahy Hadid na Slovensku.

Viac o projekte